<<  Firma Profili
 

ÖZKAYALAR MAKİNA; Konyada Dökümhane makinalarının imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

 

Üretim Halkamızın İçinde;

Derece Taşıma Rayları, Kalıplama Mikseri, Kum Silosu, Poligon Elek Sarsak Elekli Kum Mikseri, Sabit Kum Mikseri, Sallama Elekli Mikser,
Eleksiz Kum Mikseri, Sarsak Kalıp Bozma, Maça Mikseri Döküm Mikser Şanzumanı, kumlama yedek parçaları, vinç taşımalı sfero potaları ile diğer dökümhane makina ve ekipmaları yer almaktadır.Firmamız;

Geçen zaman içinde müşterilerimizin dökümhane ekipmanları ihtiyaçlarını başarıyla karşılamıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..

Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Kalite;

Yapılan işlerde kullanılan malzemeden işçiliğe kadar tüm aşamalar kalite kontrol gibi denetimlerden geçerek uzun ömürlü,sağlam ve kaliteli üretime özen göstermek, kalite politikamızdır.